Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Statystyki

  • Odwiedziny: 1047423
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Strefa videoJesteś tutaj: Start / Podziękowania szkoły

Podziękowania szkoły

 „Wielu ludzi często uparcie mówi – nie! 

Wielu ludzi wciąż w odmowie brnie.

Lecz jest jeszcze ludzi wiele,

To są dzieci wierni przyjaciele”.

 

 

1. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania dla Pana Jana Minceja - kierownika RPR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, ul. Mickiewicza 4, Polkowice za pomoc w akcji zbiórki złomu.

2. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Rodzicom klasy I za wystawienie przedstawienia pt. „Kot w butacch” dla uczniów całej szkoły.

3. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania firmie Szkolnastrona.pl za przyznanie nam tytułu „Strona Miesiąca” w październiku 2015 r.


4. Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Makarczukowi za prowadzenie na naszej szkolnej stronie internetowej zakładki - fotogalerie rodziców.

 

5. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Pani Annie Pichale i Stowarzyszeniu „Nasz Parchów” za zorganizowanie zbiórki złomu i przekazanie na konto Rady Rodziców kwoty 670 złotych.


6. Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Twardowskiej i Pani Marcie Skibickiej za przygotowanie pierników dla punktu przedszkolnego.

7. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają sedeczne podziękowania Pani Annie Pichale, Stowarzyszeniu „Nasz Parchów”, Rodzicom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji kiermaszu świątecznego.

 8. Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Janusza Lecha za wzbogacanie naszej strony internetowej profesjonalnymi zdjęciami ze swojej kolekcji zdjęć, rejestrującej ważne wydarzenia na terenie miasta i gminy Chocianów.

9.Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Fundacji KGHM Polska Miedź za darowiznę w wysokości dwudziestu tysięcy złotych na realizację projektu edukacyjnego, pozwalającego w znacznym stopniu zmodernizować i rozbudować szkolną pracownię komputerową.

 

 10. Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Biernatowi, za dostarczenie do szkoły dużej ilości nakrętek, które zbieramy w ramach akcji „Nakrętki dla Hospicjum". Dziękujemy również wszystkim, którzy od początku akcji dostarczyli do szkoły nakrętki.

11. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Pani sołtys Annie Pichale i Stowarzyszeniu „Nasz Parchów” za zorganzowanie zbiórki złomu i przekazanie na konto Rady Rodziców kwoty czterystu złotych.

 

 

"Tak naprawdę to są                                                                                                          

tylko dwie rzeczy,                                                                                                               

w które można                                                                                                             

wyposażyć swe dzieci:                                                                                            

pierwszą są korzenie,                                                                                                  

a drugą - skrzydła"

                Hodding Carter