Poniedziałek, 2017-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty

Jesteś tutaj: Start / Podziękowania szkoły

Podziękowania szkoły

„Wielu ludzi często uparcie mówi – nie!

Wielu ludzi wciąż w odmowie brnie.

Lecz jest jeszcze ludzi wiele,

To są dzieci wierni przyjaciele”.

1. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania dla Pana Jana Minceja - kierownika RPR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, ul. Mickiewicza 4, Polkowice za pomoc w akcji zbiórki złomu.

2. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Rodzicom klasy I za wystawienie przedstawienia pt. „Kot w butacch” dla uczniów całej szkoły.

3. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania firmie Szkolnastrona.pl za przyznanie nam tytułu „Strona Miesiąca” w październiku 2015 r.

4. Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Makarczukowi za prowadzenie na naszej szkolnej stronie internetowej zakładki - fotogalerie rodziców.

5. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Pani Annie Pichale i Stowarzyszeniu „Nasz Parchów” za zorganizowanie zbiórki złomu i przekazanie na konto Rady Rodziców kwoty 670 złotych.

6. Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Twardowskiej i Pani Marcie Skibickiej za przygotowanie pierników dla punktu przedszkolnego.

7. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają sedeczne podziękowania Pani Annie Pichale, Stowarzyszeniu „Nasz Parchów”, Rodzicom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji kiermaszu świątecznego.

8. Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Janusza Lecha za wzbogacanie naszej strony internetowej profesjonalnymi zdjęciami ze swojej kolekcji zdjęć, rejestrującej ważne wydarzenia na terenie miasta i gminy Chocianów.

9.Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Fundacji KGHM Polska Miedź za darowiznę w wysokości dwudziestu tysięcy złotych na realizację projektu edukacyjnego, pozwalającego w znacznym stopniu zmodernizować i rozbudować szkolną pracownię komputerową.

10. Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Biernatowi, za dostarczenie do szkoły dużej ilości nakrętek, które zbieramy w ramach akcji „Nakrętki dla Hospicjum". Dziękujemy również wszystkim, którzy od początku akcji dostarczyli do szkoły nakrętki.

11. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parchowie składają serdeczne podziękowania Pani sołtys Annie Pichale i Stowarzyszeniu „Nasz Parchów” za zorganzowanie zbiórki złomu i przekazanie na konto Rady Rodziców kwoty czterystu złotych.

"Tak naprawdę to są

tylko dwie rzeczy,