Wtorek, 2018-10-16

Imieniny: Ambrozego, Florentyny

Jesteś tutaj: Start / Projekty i programy / SKO

SKO

Szkoła Podstawowa w Parchowie przystąpiła do Programu Edukacji Finansowej SKO – Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego SA. Program umożliwi dzieciom dostęp do tak potrzebnej w dzisiejszym świecie wiedzy ekonomicznej oraz udział w zajęciach edukacji finansowej organizowanych przez Bank.

Zobacz demo serwisu

Wejdź do SKO

Nie ma żadnych opłat związanych z rachunkiem SKO, dziecko uzyskuje dostęp do bankowości internetowej dla dzieci oraz oprocentowanie rachunku SKO w wysokości 5%. Rodzice mogą przekazywać na SKO np. „kieszonkowe”, mając podgląd do rachunku dziecka. Aby dziecko mogło stać się członkiem SKO – potrzebna jest zgoda jednego z rodziców. Dzieci składają oświadczenia (otrzymane wcześniej od swojego nauczyciela) u wychowawcy lub opiekuna SKO.