Czwartek, 2024-04-18

• Odwiedziło nas: 2039999
  2. Listopad

„As miesiąca”

Nominowany: Aleksander Sokalski z kl. VI.

Nominację w kategorii „As miesiąca” w listopadzie otrzymał Aleksander Sokalski z klasy VI.

Olek Sokalski jest uczniem, który osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce i odnacza się wysoką kulturą osobistą. Jest pilny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany. W swoich działaniach jest bardzo konsekwentny i cierpliwy. Zawsze daje z siebie sto procent. Jest wzorem do naśladowania dla innych.

Poza szkołą, największą pasją Olka i to taką od urodzenia jest wędkarstwo. Zapraszamy do zakładki „Uczeń z pasją”, gdzie Olek ma swój kącik, w którym będzie również wtajemniczał nas w arkana wiedzy o wędkarstwie. Poniżej prezentujemy krótki wywiad.

1. Jakie są Twoje plany na przyszłość związane z wyborem nowej szkoły i może zawodu?

- Jak na razie tak bardzo daleko nie sięgam w przyszłość, teraz koncentruję się na zdaniu testu szóstoklasisty i dostaniu się do gimnazjum nr 1 w Polkowicach. A co będzie dalej, czas pokaże.

2. Co sądzisz o naszej szkole?

- Uważam, że nasza szkoła jest super – pod każdym względem.

3. Od jak dawna interesujesz się wędkarstwem?

Wędkarstwem interesuję się od małego dziecka.

4. Jak w kilku zdaniach przekonałbyś nas do swojego hobby?

- Wędkarstwo to jest hobby dla spokojnych ludzi. Podczas wędkowania człowiek uczy się przede wszystkim cierpliwości, a poza tym można porozmyślać o różnych rzeczach. Polecam wszystkim.

5. Czy masz jeszcze jakieś inne zainteresowania oprócz wędkarstwa?

- Tak, interesuję się numizmatyką - kolekcjonuję monety, polskie i zagraniczne. A poza tym lubię jeździć na rowerze i pomagać mamie przy gotowaniu.

6. Przedmiot, który lubisz najbardziej to...?

- Wychowanie fizyczne.

7. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Czy może umiesz coś sam przyrządzić?

- Najbardziej lubię ruskie pierogi, a co do przyrządzania, to moją specjalnością jest jajecznica i sos czosnkowy.

8. Czym się zajmujesz po lekcjach?

- Trochę odpoczywam, trochę się uczę, pomagam mamie, zajmuję się młodszą siostrą, spotykam się z kolegami, a latem jeżdżę na rowerze i łowię ryby. Poza tym od niedawna mam nowego psa i wychodzę z nim na spacery.

Kto według Ciebie powinien otrzymać nominację w tej kategorii? Uzasadnij to krótko.

Poczta szkolna - w polu nick wpisz - As miesiąca.