• Odwiedziło nas: 2040591
  2. Grudzień

„As miesiąca”

grudzień

Nominowana: Alicja Gniedziejko z kl. VI.

Nominację w kategorii „As miesiąca” w grudniu otrzymała Alicja Gniedziejko z klasy VI.

Alicja Gniedziejko to osoba, która oprócz tego, że osiąga wysokie wyniki w nauce, posiada cały szereg innych umiejętności i zalet. Doskonale sprawdza się w konkursach szkolnych. Tańczy, śpiewa, maluje, recytuje wiersze, a nawet jeździ konno. Jest świetną organizatorką, działa w gazetce szkolnej, jest aktywna na stronie internetowej szkoły i w wielu innych przedsiewzięciach w naszej szkole. Podsumowując jednym słowem Alicja - to człowiek orkiestra. Poniżej prezentujemy krótki wywiad.

1. Jakie są Twoje plany na przyszłość związane z wyborem nowej szkoły i może zawodu?

W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem, ponieważ kocham zwierzęta.

2. Co sądzisz o naszej szkole?

Na początku bałam się tej szkoły, bo przyszłam z dużo większej szkoły i twierdziłam, że ta jest „mała”, ale po pewnym czasie uznałam, że szkoła ta jest przyjazna.

3. Jakie są twoje zainteresowania?

Taniec, jazda konna, gra na gitarze oraz malowanie.

4. Jak w kilku zdaniach przekonałabyś nas do swojego największego hobby?

Moim największym hobby są konie. Konie są cudowne, fantastyczne. Przywiązują się do właściciela. Warto z nimi się zaprzyjaźnić.

5. Przedmiot, który lubisz najbardziej to...?

Plastyka, ponieważ lubię malować .

6. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Czy może umiesz coś sama przyrządzić?

Moją ulubioną potrawą są naleśniki. Potrafię je zrobić, lecz gorzej z usmażeniem.

7. Czym się zajmujesz po lekcjach?

Po lekcjach uczę się gry na gitarze, uczęszczam na zajęcia taneczne „Cykady” Przemków, lubię też oglądać filmy i malować.

Kto według Ciebie powinien otrzymać nominację w tej kategorii? Uzasadnij to krótko.

Poczta szkolna - w polu nick wpisz - As miesiąca.