• Odwiedziło nas: 2040662
  2. Kwiecień

„As miesiąca”

Nominowany: Kacper Nietopiel z kl. V

1. Jakie są twoje plany na przyszłość związane z wyborem nowej szkoły i może zawodu?

- Chciałbym zostać adwokatem, a jeżeli chodzi o szkołę to pójdę do gimnazjum w Chocianowie, a później zobaczymy.

2. Jakie są twoje zainteresowania?

- Zdecydowanie piłka nożna i ręczna, koszykówka, ale lubię też np. tenis stołowy. Poza tym oczywiście komputer, grafika komputerowa i internet.

3. Jak w kilku zdaniach przekonałbyś nas do swojego największego hobby?

- Grafika komputerowa to ostatnio moje ulubione zajęcie, fajnie jest się tym podzielić z innymi. A piłka nożna to mój ukochany sport, emocje, rywalizacja i dobra zabawa.

4. Przedmiot, który najbardziej lubisz to...?

- Nie ma przedmiotu którego nie lubię.

5. Jaka jest twoja ulubiona potrawa? Czy może umiesz coś sama przyrządzić?

- Nie mam ulubionej, ale bardzo lubię włoskie dania. A potrafię przyrządzić różne ciasta i zupy.

6. Czym się zajmujesz po lekcjach?

- Odrabiam lekcje, gram w koszykówkę i piłkę nożną. Wieczorem zajmuję się komputerem.

7. Co sądzisz o naszej szkole?

- Szkoła w Parchowe jest najlepszą szkołą na świecie, super nauczyciele i miła atmosfera, co sprawia, że jest szkołą na 6.

Kto według Ciebie powinien otrzymać nominację w tej kategorii? Uzasadnij to krótko.

Poczta szkolna - w polu nick wpisz - As miesiąca.