• Odwiedziło nas: 2026542
  2. Cel

Cel

Autorami zakładki są uczniowie szkoły, którzy zgłoszą chęć prezentacji swoich zainteresowań.

Celem powstania zakładki jest prezentowanie pasjii uczniów naszej szkoły.

Największym szczęściem jest mieć pasje. Każdy człowiek powinien mieć szczególne zainteresowania, to kształtuje jego osobowość i sposób myślenia, a także nastawienie do innych ludzi. Nie ma na świecie takiego człowieka który nie miałby pasji. Coraz częściej robimy pewną czynność, aż w końcu okazuje się że zyskaliśmy nowe zainteresowanie.

Hobby ma także bardzo duży wpływ na charakter człowieka, ponieważ uczy zarówno odpowiedzialności oraz skrupulatności, że jeśli coś się zaczęło to trzeba to skończyć. Na pewno nie obejdzie się bez pewnych konsekwencji i problemów, lecz nie należy się poddawać. Należy dążyć i rozwijać swoje pasje!

Zgłoś chęć otrzymania zakładki. Napisz jakie hobby chciałbyś prezentować.

Poczta - w polu nick wpisz - Uczeń z pasją.