• Odwiedziło nas: 2026509

Cytaty różne

Cytaty różne:

Przysłane przez uczniów:

„Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. Winston Groom z ksiązki Forrest Gump.

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia”. Jonathan Carroll.

„Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi". Johann Wolfgang von Goethe.

„Le­piej nie zaczy­nać, niż zacząwszy nie dokończyć". Konfucjusz.

Johann Wolfgang von Goethe

Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi.

Przykładowe:

„Im bardziej ludzie nas chwalą, tym bardziej powinniśmy uważać na to, co robimy”. Paulo Coelho.

„Czasem najlepszy sposób, aby być użytecznym, to zejść komuś z drogi”. Ashleigh Brilliant.

„Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują”. Henry David Thoreau.

„Nawet jeśli ktoś mówi dobrze, jeśli mówi za dużo, zawsze powie jakieś głupstwo”. Aleksander Dumas.

To co usłyszę - zapomnę, to co zobaczę - zapamiętam, a to co zrobię - będę umiał".

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Konfucjusz.

„Mil­cze­nie - przy­jaciel, który nig­dy nie zdradza”. Konfucjusz.

„Nie wtrącaj się do spraw, który­mi cię nie obarczono” Konfucjusz.

„Zaniedbasz to stracisz”. Konfucjusz.

„Tylko życie poświęcone innym, warte jet przeżycia".

Zbieraj punkty dla siebie i swojej klasy. Wyślij ciekawy, mądry cytat. Poczta szkolna - w polu nick wpisz: cytaty różne. Otrzymujesz 1 punkt do konkursu „Aktywny na stronie”.