• Odwiedziło nas: 2045923
  2. Wakacje polecam

Wakacje polecam

Wakacje krajowe polecam!

Celem powstania zakładki jest polecenie ciekawego miejsca w Polsce na najbliższe wakacje. Podziel się informacją.

Polecili nam:

1. ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce! Znajdujemy się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Od Wadowic czy Oświęcimia niespełna 17 kilometrów.

2. Zoo Safari w Świerkocinie – pierwszy polski ogród zoologiczny typu safari założony w 1996 roku w Świerkocinie koło Gorzowa Wielkopolskiego, przez który można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie ...

3. Centrum Nauki Kopernik.

4. Ogród Zoologiczny „ZOO Safari Borysew".

Poczta szkolna - w polu nick wpisz: polecam wakacje krajowe. Otrzymujesz 1 punkt do konkursu „Aktywny na stronie”.

Wakacje zagraniczne polecam!

Celem powstania zakładki jest polecenie ciekawego miejsca za granicą na najbliższe wakacje. Podziel się informacją.

Polecili nam:

1. BABYLON LIBEREC to największy całoroczny kompleks rozrywkowy nie tylko w Czechach, ale całej Europie Środkowej oferuje niesamowite atrakcje. Aquapark, Lunapark, iQpark, iQlandia i wiele innych.

2. Tatralandia - aquapark położony w Roztokàch, przy Liptowskim Mikulaszu w północnej Słowacji. To największy całoroczny park wodny w centralnej Europie składający się z dwóch części: letniej odkrytej oraz zadaszonej, która funkcjonuje przez cały rok.

3. Tropical Islands - największa w Europie tropikalna wyspa o powierzchi 66 tys. m². To tak jakby w środku umieścić 9 boisk do piłki nożnej.

Poczta szkolna - w polu nick wpisz: polecam wakacje zagraniczne. Otrzymujesz 1 punkt do konkursu „Aktywny na stronie”.